Mitsubishi Mirage pojawi się w USA z trzy-cylindrowy silnik [w / video]

Mamy randkę z Mitsubishi Mirage (ponownie). Japoński subcompact trafi przyjechać na naszych brzegach we wrześniu 2013 roku, i jest to jeden z oferowanych produktów mających na celu pomoc Mitsubishi sprzedaży pomoc drogowa warszawa w USA podnieść ramię w następnym roku finansowym od 55000 do Katowice 80000. Jeśli w przyszłym roku było 1989, to możemy powiedzieć, że nie ma powodu, że nie może się zdarzyć, ale z tego co widzieliśmy, Mirage jest tak wspaniale cichy Warszawa (widzieliście wnętrze?), Że nie jesteśmy pewni, jak to będzie zarządzać tym rodzajem sprzedaży amerykańskiej agresji w 21 wieku.

Kontynuacja tego tematu, Car and Driver raporty Mitsu które rozpocznie się tu z 1,2-litrowy, trzycylindrowy silnik. Nie popełnij błędu, jest to bardzo popularny silnik w Mirage i odpowiedzialnego za doskonałą oszczędność paliwa. Hatch robi tak dobrze na innych rynkach z dwoma wolnossących tri-butli, która buduje zakład Tajlandia Mirage będzie jego pojemność wzrosła o 33 procent, aby spróbować i zaspokoić popyt.

W europejskiej specyfikacji, 845-kilogram (1859 funtów) subcompact z mocniejszym silnikiem oferującej 79 KM i 78 funta-feet torque dostaje 57,3 mil na galon USA i zajmuje 11,7 sekundy, aby uzyskać od zera do 62 mil na godzinę. Pytanie brzmi, czy Mitsubishi zwiększy moc tego silnika dla naszego rynku. Jeśli nie, to tylko 70-HP Smart ForTwo będzie mniej koni mechanicznych – ale Mirage, ciekawe, waży około samo jak Microcar.

Na jego terenie Wielkiej Brytanii, Mitsubishi powiedział objawienie Mirage w tylnej 2011 oznaczało "przedefiniowanie standardów przez którą uważają kompaktowy samochód osobowy". Nie możemy się Pomoc drogowa Kraków doczekać, aby dowiedzieć się, czy to jest nadal prawdziwe i co to oznacza, gdy robi się tutaj.

Aby przygotować się, jest wideo z Mirage w akcji poniżej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s