2013 Dodge Challenger R / T obroty Redline do Chicago

2013 Dodge Challenger R / T obroty Redline do Chicago

Kiedy Dodge Challenger Rallye wydany Redline zeszłym roku przyniósł nowy wymiar stylizacji do samochodu klasycznych linii Muscle Car, ale to było tylko w postaci V6 pozbawionego oomph kopii zapasowych jego złowrogi wygląd. Aby zaradzić tej sytuacji, jest odsłonięcie Dodge Challenger Warszawa R / T Redline, napędzany silnikiem V8 Hemi, na Chicago Auto Show.
2013 Dodge Challenger R / T obroty Redline do Chicago

Inne niż dodatkowych cylindrów, większość pakietu Redline R / T to przenosi z modelu Rallye tym niestandardowych wygląd 20-calowe czarne chromowane koła z pomoc drogowami akcentami farby, ale R / T wersja pakietu ma bardziej retro zajrzeć do pasków bocznych z grafitu graficzne wykorzystujące Redline liternictwo.

Samochody wyposażone w sześciobiegową przekładnię manualną otrzymają performance-tuned, low-restrykcyjnego spalin pozwalający silnikowi produkować Katowice 375 KM i 410 funta-feet torque, samochody z automatyczną pięciobiegową skrzynią mają moc 372 KM i 400 lb -ft, ale pomoc drogowa warszawa one oferują jasny chrom Mopar t-uchwyt shifter i manetki kierownicy padla.

R / T Redline Grupa jest oferowana tylko w samochodach malowanych w Billet Silver, Crystal, Granite Bright Whi2013 Dodge Challenger R / T obroty Redline do Chicagote oraz Pitch Black, i dodaje tylko 1.995 dolarów Pomoc drogowa Kraków do MSRP Challengera R / T (zaczynając od 31.990 dolarów) i Challenger R / T Plus (już od 33.990 dolarów), która dodaje funkcje, takie jak Nappa skóry i Boston Acoustics głośniki.

Przewiń w dół, R / T Challenger Redline prasowej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s