Przeprojektowany 2014 Toyota Tundra śledziła badania w Kanadzie

Kiedy Toyota pierwszy ogłosił, że będzie doprowadzenie Pomoc drogowa Kraków 2014 Tundra pickup na następny miesiąc Chicago Auto Show, nie byliśmy pewni, czy ciężarówka spadnie do "zupełnie nowego" lub "odświeżony" kategorii. Po obejrzeniu tego najnowszy zestaw zdjęć szpiegowskich, mamy uderzając "all-new" z rekordu, ale akcesoria wydają się być czymś więcej niż tylko chwyt prosty / Tuck.

Podczas gdy ogólny kształt i szklarnia nie zmienił, ciężki płaszcz znaleziony na przedniej konsoli sugeruje, że całkowicie przeprojektowany nos jest w sklepie, z całkowicie zmodernizowanym kratki otoczonym nowych reflektorów. Mniejsze szczegóły Warszawa stylistyczne są ukryte przez dużych paneli kamuflażu, ale spodziewamy się, kilka drobnych poprawek do reszty pickup projektowanie kiedy wszystko, czarna taśma w końcu zgaśnie.

Mama słowo na powertrain akcesoriów (jeżeli występują), a także wszelkie zmiany Katowice, które zostały wprowadzone do pomoc drogowa warszawa obudowy. Ale wraz z zaktualizowanym 2013 Ram 1500 już na ulicy, ostatnio Odsłonięcie zaktualizowanego 2014 Chevrolet Silverado i GMC Sierra bliźniaków i podgląd co przyjść z m.in.

Ford, mamy nadzieję Toyota wstrzyknął tyle nowa krew w jego 2014 roku pickup model zachować konkurencyjne w tym segmencie zdominowanym przez amerykańskie. Będziemy wiedzieć na pewno pochodzą Chicago.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s