Toyota rozlicza 1-gie bezprawne pozew śmierci związanej niezamierzonego przyspieszania

Sprzedaż Toyoty wydaje się odbiły od niezamierzonych problemów przyspieszenie od 2009 i 2010 r., ale jest daleko od automaker zrobić czynienia z tą sytuacją. W następstwie ugody o wartości do 1,4 mld USD na straty ekonomiczne dla dotkniętych właścicieli pojazdów, Toyota, a nie będzie rozstrzygane przed sądem w bezprawnym pozew śmierci wynikające z wypadku w Utah w 2010, który pozostawił dwóch pasażerów nie żyje. To nie pierwszy przypadek, w którym osiedlili się Toyota, ale to był pierwszy wśród skonsolidowanej grupie spraw odbywają się w Santa Ana, Kalifornia.

Według The News Detroit, sprawa ta została zaplanowana na następny miesiąc, i to było dla listopada 2010 r., w której incydent Pomoc drogowa Kraków Paul Van Alfen i Charlene James Lloyd zginęło w Camry, gdy opiera się na ustaleniach przez Highway Patrol Utah, akcelerator utknął Warszawa samochód powodując przyspieszenie spod kontroli i uderzył w ścianę; warunki ugody nie zostały ogłoszone.

Artykuł mówi, że podczas gdy Toyota będzie rozstrzygać w niektórych przypadkach, że nie planuje na osiedlenie się na wszystkie z nich, ponieważ nadal chce być w stanie Katowice "obronić [swojej] produkt na pomoc drogowa warszawa rozprawę." Prawdopodobnie będzie to miało miejsce w garniturach, twierdząc, że oprogramowanie do drive-by-wire akcelerator był przyczyną wypadku w pojeździe Toyota lub Lexus.

Pytanie, czy elektroniczne Accelerator odgrywać żadnej roli w tym problemu jest użyciem przycisku temat od początku. Toyota wydała przypomina w przeszłości próba uniknięcia niepożądanego przyspieszenia spowodowanego uwięzionych matach podłogowych i wadliwych pedałów przyspieszenia, ale także mówi błąd kierowcy był winien w niektórych przypadkach.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s