Bentley strzela księdza pracowników przed świętami

Bentley strzela księdza pracowników przed świętamiBentley strzela księdza pracowników przed świętami

To brzmi jak scena z miasta A Christmas Carol, ale to wydaje się być prawdziwe. Rezydent kapelanem Bentleya w Crewe został usunięty ze swojego stanowiska – na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia.

Ksiądz Franciszek Cooke odwiedził Crewe raz w tygodniu na przestrzeni ostatniej dekady, ale został zwolniony Pomoc drogowa Kraków z obowiązków, kiedy obawiano się przez kierownictwo, że jego obecność w zakładzie może obrazić wieloreligijnego pracowników.

Według ks Cooke "Powodem, dla którego zostały podane jest, że nie ma zbyt wielu ludzi różnych wyznań stanowią podstawy chrześcijańskiej kapelana". Cooke wskazał, że skarga nie kiedykolwiek zostały wszczęte przeciwko niemu, a on pomaga wszystkich wyznań w fabryce – nie tylko chrześcijan.

Bentley wydał oświadczenie Katowice, zwracając swoją decyzję: "Mamy szereg Warszawa wyznań i pomoc drogowa warszawa chcesz wziąć wieloreligijnego perspektywy. Byłoby bardzo trudno mieć kogoś z każdej wiary".

Personel Bentley nie wziął to dobrze, i rozpoczęły petycję do przywrócenia wielebnego jego stanowiska w ciągu ostatnich dziesięciu lat.

Według jednego z Crewe pracownika, "Każdy jest naprawdę wściekły o to, niewielu z nas na kursach z nim." Nienazwany pracownik kontynuował: "Aby to zrobić przed świętami jest szokujące". Nie ma jeszcze słowo na temat postępów w petycji, czy nadzieje przywrócenie ks Cooke'a w Crewe.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s