To Hard Knock Life dla samochodu wynajem Nürburgring

Wypożyczalnia pomoc drogowa warszawa samochodów dostać żadnego szacunku. Oni nadużywane, niewłaściwie wykorzystane i wychłostać bezlitośnie jak sportowców w igrzyskach olimpijskich Wypożyczalnia samochodów. I to właśnie w swoim codziennym licznika wynajmu lotniska.

Tortury dostaje ekstremalne dla wynajmu samochodów pobitych wokół Nürburgring niesławny Niemiec.

Rent4Ring oczekuje od swoich klientów do prowadzenia swoich samochodów na całym Warszawa 'Ring z entuzjazmem i, w niektórych przypadkach, mniej umiejętności niż profesjonalistów.

Rent4Ring niedawno Katowice wycofał swoje Suzuki Swift Sport od floty i wspólne samochodu dwuletniego dodatkowo podkreśla kształt.

Mały hatchback wykonane ponad 2800 okrążeń 'Ring w ciągu trzech sezonów w wysokości ponad 310.000 mil przejechanych przez 457 różnych sterowników. "Niektóre były szybkie, niektóre były powolne. Niektóre były ładne do samochodu, kilka było szczerze okropne", mówi Rent4Ring rep.

Jednym z tych kierowców powiązany obrotomierz na rekord (za to Swift, co najmniej) 8761 rpm. Samochód nie około 600 godzin porywający jazdy, a przetrwał 168.000 przekładni zmiany dla 180 milionów silników obrotów.

Wszystko to prowadzi stóp lekkomyślność przyszedł kosztem zaledwie dwa sprzęgła, klocki hamulcowe przednie 27, trzy płynne wypróżnia hamulcowe, nowe łożyska kół, nowy alternator i akumulator, 52 opony Pomoc drogowa Kraków Toyo 888 i cztery Goodyear Eagle F1s.

O 1.847 galon na 98-oktanowej soku iść.

Do kredytów na Suzuki, Rent4Ring mówi samochód nie został mechanicznie uszkodzony lub powypadkowy.

Nie tylko nadal jeździć jak nowy, wciąż Dyno'S 133bhp. Samochód nie jest złomowane lub zatrzymany na wiele używanych samochodów gdzieś lecz został kupiony przez Rent4Ring klienta i powinien dostać jeszcze kilka okrążeń Nürburgring, zanim przejdzie się do tego duży garaż na niebie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s