BMW serii 1 ActiveE przypominając ponad złej obudowy układu napędowego

BMW serii 1 ActiveE przypominając ponad złej obudowy układu napędowego

BMW serii 1 ActiveE przypominając ponad złej obudowy układu napędowego

Nie zawsze są rosnące bóle kiedy automakers wprowadzenia nowych technologii. BMW uczy to z Katowice elektrycznym powetrain stosowanego na 2011 BMW ActiveE. Według National Highway Traffic Safety Administration, około połowa wszystkich-elektrycznym serii 1 coupe obecnie w ręce społeczeństwa są wycofywane na potencjalny problem, który może opuścić samochody lodzie.
Z 700 ActiveE modele biegają USA, 360 z tych samochodów są niewystarczające uszczelnienie między silnikiem elektrycznym i transmisji, co może prowadzić do przedwczesnego zużycia do połączenia między nimi, co z kolei może doprowadzić do utraty napędu. BMW rozpoczęła powiadamianie właścicieli Pomoc pomoc drogowa warszawa drogowa Kraków dotkniętych przez telefon w Warszawa tym miesiącu.

Chociaż nie automaker chce wycofania na jego rękach, to znacznie lepiej dla BMW, aby dowiedzieć się taką lekcję teraz na niskiej produkcji, ActiveE leasingu tylko przed samochodu następcy, BMW i3, która ma być znacznie wyższa EV głośności. Przewiń w dół, na oficjalnym komunikacie przypomnienia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s