Husqvarna sprzedawane KTM CEO Stefan Pierer

Husqvarna sprzedawane KTM CEO Stefan Pierer

Kilka dni temu Aktualności motocyklowe brytyjskiej poinformował, że BMW było w końcowej fazie sprzedaży Husqvarna do KTM, z transakcji potencjalnie potwierdził jeszcze w tym tygodniu. Po przyszedł raporty Husqvarna Motorcycles nie został pomoc drogowa do KTM ale do Pierer Industries, spółki należącej do KTM CEO Stefan Pierer. Okazuje się, że raport z wyprzedzeniem, było prawdą, jak to było w następstwie: BMW właśnie ogłosił "strategiczne przegrupowanie" jego Motorrad podziału, wyjaśniając, że sprzedała Husqvarna do pomoc drogowa warszawa Industries Pierer, aby skupić się na segmentach miejskich i e-mobility. Husqvarna terenowe maszyny, oczywiście, nie pasują do tych kategorii.

Husqvarna sprzedawane KTM CEO Stefan Pierer

BMW kupił włoski ekspres opartego rowerów wiekowymi szwedzkich korzeni w 2007 – reszta firmy Husqvarna pozostaje w Szwecji – i zainwestował ogromne sumy zintegrować mniejsze firmy do większej rodzica. Sześć lat później, właśnie wtedy, gdy dywidendy powinna Katowice zacząć się naprawdę opłaci, marka jest sprzedawane.

Przed BMW wydał swoje oświadczenie, jedna Pomoc drogowa Kraków z teorii, że członkowie forum wysuniętych na odsetki Pierer jego zakupem Husqvarna było, że chce swój własny biznes, aby uruchomić swój własny sposób. Spółka dominująca KTM, Cross Industries, jest 47,27-procentowym właścicielem Automotive Bajaj w Indiach, z Pierer większościowego akcjonariusza, a jest na dążeniu do wzrostu gospodarczego na świecie, biorąc walkę z BMW w Europie i stworzenie nowych rowerach i technologii w Indian rynku. W porównaniu do BMW i KTM "Husqvarna sprzedawane KTM CEO Stefan Pierers 2012 Warszawa sprzedaż około 100.000 rowerów każdy w 2012, Husqvarna sprzedał 10.751 rower, który był 15,7-procentowy wzrost w stosunku do poprzedniego roku. Pierer miałby dużo większą swobodę w kierowaniu firmy tej wielkości.

Teraz, gdy sprzedaż została potwierdzona, rozmyślania będzie zwrócić się do kwestii takich jak, czy Pierer rezygnuje ze stanowiska w KTM, co stanie się z sub-marki Husaberg jeśli Pierer nie ustąpi i jak Husqvarna i KTM może współpracować nie wiem co Pierer robi.

W komunikacie prasowym z BMW poniżej, wraz z miejskich i e-mobilności inicjatyw niemiecka firma mówi, że będzie rozwijać swoje interesy w "segmentach podstawowych z 650 jedno-cylindrowym entry-level rowerem do sześciocylindrowego tourer luksusowych." Sprzedaż oczekuje na zatwierdzenie ze strony europejskich władz antymonopolowych.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s