Toyota ogłasza plany Geneva tym droptop FT-86 Otwórz koncepcję

Producenci samochodów z całego świata przygotowują się do Salonu Samochodowego w Genewie w przyszłym miesiącu, a Toyota daje nam to teasery kilka, co będzie w jego wyświetlaczu. Poza tym, co wydaje się być jedno-seat koncepcja nazywa i-Road (po prawej), Toyota umożliwi nam także nasz pierwszy spojrzeć na Scion FR-S droptop uprzejmości Koncept FT-86 Open.

Wszystko, co mamy iść na teraz jest to szkic pokazany pomoc drogowa warszawa powyżej, ale widzę, że ten samochód zachowa swoje tylne siedzenia, które mogą być potencjalnym przewagę nad jednym z jego kluczowych rywali, Mazda MX-5 Miata. Toyota twierdzi, że koncepcja ta zostanie wykorzystana do oceny Warszawa interesu publicznego w takich cabrio, ale już słyszałem, że cabrio Scion już planuje się w sprzedaży jak najszybciej na początku przyszłego roku. W odniesieniu do innych koncepcji Toyota, również nie jest o wiele informacji i-drogowych, z wyjątkiem, że nie będzie zerowej emisji zanieczyszczeń i będzie miał siedzenia jest dla dwóch osób Katowice, które na podstawie rysunku nie będzie sterownik siedząc pasażera.

Toyota będzie również pokazać europejską wersję nowego RAV4, jak również swoje nowe Auris Sports Touring, którego Pomoc drogowa Kraków dotyczy, jako "średniej wielkości majątku." Przewiń w dół, tease Toyoty w komunikacie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s