Mitsubishi Mirage łuki w Montrealu bez nazwy, Canadian sprzedaży obiecał

Detroit Auto Show miał dużo głównych debiutów dla North nabywców amerykańskich samochodów, ale Auto Show Montreal jest używany do Ameryki Północnej debiutu nowego hatchbacka subcompact z Mitsubishi. Mimo że ten samochód jest anonimowy, to jest prawie identyczny z przeprojektowanym Mirage widzieliśmy z powrotem w 2011 wystawie Tokyo Auto (i jest w sprzedaży na rynkach azjatyckich, takich jak Tajlandia od zeszłego roku), ale nie jest jasne, czy ten samochód będzie prowadzić wymienić, gdy idzie na sprzedaż do naszych sąsiadów na północy począwszy tej jesieni.

Oprócz nieco mniej irytujące cieniu zieleni zobaczyliśmy samochód pomalowany na wystawie w Tokio, jest kilka zmian wprowadzonych Pomoc pomoc drogowa warszawa drogowa Kraków do samochodu kanadyjskiego debiutu. Największa różnica jest to, że jest prawie trzy cale dłużej Warszawa, co jest prawdopodobnie wynikiem tego, że nowego powięzi tylnej jest również wizualnie z różnych zmienionych niektórych linii i małych, okrągłych reflektorów.

Inne zmiany obejmują większą trzycylindrowy silnik (z 1,2-litrowej pojemności, zamiast samochodu Tokio silnikiem 1,0-litra) i reflektory, które mają nowe bursztynowe obiektywy dla odbłyśników bocznych.

Nadal nie ma słowa o tym, czy nie zobaczymy ten nowy samochód w składzie amerykańskiej Mitsubishi w najbliższym czasie, ale to nie wydaje się być dobrym konkurentem wobec samochodów jak ten Accent Katowice Mazda2, Chevrolet Spark i Hyundai.

Mitsubishi przedstawiła informację prasową dla tego kanadyjskiego hatchback, które zostały zaksięgowane po skoku.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s