Mazda3, CX-5 zarabiaj IIHS Top Picks bezpieczeństwa

Mazda technologie jak SkyActiv-Ciała i SkyActiv-chassis, plus ultra-wysokiej wytrzymałości stali, sześć poduszek powietrznych, "crusable" hamulca oraz pedału gazu montażu i składany kolumny kierownicy pomogły 2013 Mazda3 i 2014 Mazda CX-5 zwycięstwo laury Top Safety Pick od Ubezpieczeniowego Instytutu Bezpieczeństwa Drogowego (IIHS). Jest to drugi rok z rzędu dla Mazda3.

Wyróżnienie jest zdobyte przez odbieranie "dobre" oceny z czołowych umiarkowanych pokrywających wypadków, boczne i tylne wywala wpływ, oraz testy wytrzymałości dachu.

Pamiętaj, że pokrywają mały test IIHS rozpoczęła się w sierpniu 2012 roku ostatnio potknął się niektórzy producenci, którzy mają doskonałe reputacji bezpieczeństwa.

Mazda3 i CX-5 dołącz oferty jak Dodge dart, Hyundai Elantra, Mitsubishi Outlander Sport i Subaru Forester wśród 117 pojazdów Warszawa dotychczas zgłoszonych najlepszych ofert bezpieczeństwa pomoc drogowa warszawa – który jest inny niż 13 Pomoc drogowa Kraków nazwanych wybory Top Safety Katowice +, Pamiętaj – w tym roku . Mają przeczytać w informacji prasowej poniżej po więcej informacji.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s