2014 Nissan 370Z Nismo pobiera manipulowane

Z cała Nissan 370Z lineup który właśnie otrzymał kilka pomoc drogowa warszawa nieznacznych poprawek dla 2013 roku modelu, sportowy wzór Nismo jest miejsce kilka uaktualnień dla jego 2014 roku modelu, aby nadać mu bardziej niepowtarzalny wygląd. Zmiany te obejmują nowe szare akcenty i pomoc drogowa pasek błyszczący na zewnątrz i wewnątrz, Alcantara obszyciu kierownicy i nowy pomoc drogowa przód obrotomierz NISMO i centrum dla kierowcy łatwo zobaczyć.

2014 Nissan 370Z Nismo jest debiutujący dziś na Chicago Auto Show, a to się w sprzedaży latem tego Katowice roku oferowane w czterech kolorach nadwozia: biały perłowy, Magnetic Black, Gun Metallic and Solid Red.

Jak na coupe w wydajności, to nadal zachowuje wyższy 350-konny ocenę z 3,7-litrowego silnika Pomoc drogowa Kraków V6, który jest powiązanym Warszawa wyłącznie z sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Inne wyniki dodatki obejmują bardziej aerodynamiczny przedni pomoc drogowa i tylny spojler, 19-calowe koła z zawieszeniem sportowym i zastrzału wieży Strut lepszej sztywności.

Przewiń w dół, oficjalnej informacji prasowej Nissan.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s