Suzuki w USA popyt wzrasta po upadłości

Po słowie, że Suzuki zaprzestaje sprzedaży samochodów w Ameryce, wydaje się, że popyt na Japonka automaker Bulka wzrosły. Według The Detroit News, American Suzuki Motor Corp będzie importować dodatkowe 2.500 pojazdów ugasić popytu skoczył ponieważ firma ogłosiła, że złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości, a kończąc sprzedaży w Ameryce.

Dealerzy niedawno poinformował ich personel sprzedaży, że nie więcej pojazdów będzie produkowany i że był to końcowy push. Ciężkimi zachęt i siedmiu lat gwarancji w wartości dodaje, sprzedaż listopada do Suzuki wzrosła w listopadzie jakieś 22 procent, do 2224 pojazdów.

Sprzedaży grudniu wzrosły również, ale nie miesiąc na zyski przewyższają długoterminowe straty firmę Pomoc drogowa Kraków. Choć Suzuki sprzedaje około 22.000 samochodów w tym roku w Katowice Stanach Zjednoczonych, to sprzedawał o 120.000 rocznie przed 2008.

W obecnej Suzuki pomoc drogowa warszawa sprzedać resztę swoich zapasów pojazdów, w tym 2.500 Warszawa dodatkowych jednostek i dealerzy będą nadal świadczyć o pracę Części gwarancyjnej.

Z wszystkich tych negatywnych wiadomości dla automaker, jest imponująca, aby zobaczyć zainteresowanie pojazdów Suzuki nawet nieuchronne szalunki swoich północnoamerykańskich sprzedaży samochodów.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s