IIHS mówi są to najbezpieczniejsze samochody 2013

Instytut Ubezpieczeń Bezpieczeństwa Drogowego (IIHS) ujawnił swoją coroczną listę najlepszych ofert bezpieczeństwa, wielokrotnie podkreśla, że samochody to mówi zaoferowania Pomoc drogowa Kraków "doskonałą ochronę katastrofy." Nowy i jeszcze bardziej znaczące wyróżnienie, Top Safety Pick + honor, są te pojazdy, które uzyskały dobre oceny za ochronę pasażerów w czterech z pięciu obszarów działań. I choć niektóre 117 pojazdy otrzymały TSP aprobatę na rok 2013, minęło tylko 13 Muster dla + łyżeczka.

Aby Warszawa być uczciwym, IIHS oceniane tylko 29 pojazdów z nowymi procedurami badań pomoc drogowa warszawa dla Katowice TSP + (należałoby oczekiwać, że liczba wykwalifikowanych samochodów wzrośnie znacznie w 2014). Luksusowe i pobliżu Luxury średniej wielkości samochody były pierwsze grupy oceniano, po midsizers w umiarkowanych cenach kategorii samochody – nic dziwnego, że to tylko średniej wielkości samochody, które znajdziesz wśród klasy w tym roku.

Tylko dwa luksusowe sedany tworzył listę 13 za 2013: Acura TL i Volvo S60.

Pozostałe 11 samochody na liście uwzględnione wpisy z krajowych, japońskim i niemieckim producentów samochodów: Dodge Avenger, Chrysler 200, Ford Fusion, Honda Accord (sedan i coupe), Kia Optima (ale nie jego bliskich krewnych, Hyundai Sonata, dziwnie) , Nissan Altima, Subaru Legacy i Outback, Suzuki Kizashi Volkswagen Passat i wszystko na wysokości zadania.

Przewiń w dół, poniżej dla pełnej wersji IIHS prasy, a niektóre więcej informacji na temat metodologii, za nowego instytutu Kostka Top Safety + testowania.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s