Toyota zapowiada dwa przypomina wpływających 1M Corolla, Matrix i Lexus IS modele

Bug recall uderza Toyota ponownie. Automaker wydała dobrowolne wycofanie z trzech modeli, które w sumie stanowią ponad milion sztuk. Około 752.000 2003-2004 Toyota Corolla i Matrix modele są wycofywane do obaw poduszek powietrznych, a problem wycieraczek powoduje wycofanie przez blisko 270 Katowice.000 Lexus IS sedan od 2006-2012 roku modelu.

Kompletnie niezwiązane z małym poduszka związanych wycofywania wydanego Warszawa wcześniej w tygodniu, Corolla i Matrix recall jest spowodowana wadliwym modułem sterującym poduszek powietrznych, które mogą potencjalnie zwarcie, które może prowadzić do przednich poduszek powietrznych lub napinacze pasów bezpieczeństwa Wdrażanie.

Recall Lexus jest spowodowane nakrętki ramion wycieraczek, które nie zostały dokręcone prawidłowo, co może spowodować, że wycieraczki nie działają, gdy próbuje usunąć ciężki gromadzeniu takich pomoc drogowa warszawa jak Pomoc drogowa Kraków śnieg.

Przewiń w dół, w komunikacie prasowym, że zawiera więcej informacji, a także szczegółowe informacje o tym, jak właściciele mogą skontaktować się bezpośrednio z producentem.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s