Porsche 960 może pochodzić z quad-turbo silnik płaski osiem

Się kulek na tarczy, który jest tzw Porsche 960 nie jest proste, ponieważ cel się rusza. Pierwszy oznaczony 960, potem 961, a teraz z powrotem na miano 960, to Porsche wziąć na supercar celowo skierowanych na Ferrari – najnowszy raport w Automobile mówi, że Pomoc drogowa Kraków wewnętrzne moniker Porsche dla niego jest "FeFi", co oznacza "Fighter Ferrari." Bo to ma kosztować tyle co top-tier V12 Ferrari, Porsche chce rozwiązania silnika uzasadniające ceną. Oznacza to, że według autora Georga Kacher, 3,9-litrowy, quad-turbo mieszkanie osiem silnika z 650 KM.

Ostatniego lata, silnik dyskutowano być twin-turbo mieszkanie sześć. Kilka miesięcy później, była plotka, że będzie korzystać z 4,6-litrowy silnik V8 z 918 i mają około 570 KM. Ten nowy mid-engine konfiguracja byłaby całkiem krok pomoc drogowa warszawa, dając 960 więcej mocy niż 918 Spyder (na zdjęciu) i 911 GT2 RS, i wykorzystywać inne funkcje, takie jak tech czterema regulowanymi wałkami rozrządu i "złożonej kolektora dolotowego wieloetapowego." W tym scenariuszu, moc będzie przebiegała przez siedem prędkości z podwójnym sprzęgłem i napęd na wszystkie koła.

Budowy materiały są nadal planowana jest mieszanina materiałów, w tym aluminium, stali, włókna węglowego, tytanu i magnezu. Zwiększył płaskim osiem, napęd na wszystkie koła i Warszawa 3000 funtów wagi może dostać 960 od zera do 60 mil na godzinę w zaledwie 2,5 sekundy. Ponieważ jest ona patrząc prosto w Ferrari, pomysł, że 960 będzie "czterodrzwiowego Katowice coupe" prawdopodobnie mogą być wprowadzane do reszty.

Na razie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s