Ferrari F150 następcy Enzo Geneva bound [UPDATE]

Ferrari F150 następcy Enzo Geneva bound [UPDATE]
Ferrari F150 następcy Enzo Geneva bound [UPDATE]

Ferrari ogłosiło automaker będzie Katowice debiut spółki "najpotężniejszym HyperFerrari [sic]" na tegorocznym Salonie Samochodowym w Genewie. Przyszła wiadomość uprzejmości Instagram, gdzie włoski producent samochodów odnotował znajomo wyglądający rendering z szybkie notatki Warszawa. Szczegóły są ciągle niezwykle rzadkie, choć Ferrari mówi następca tronu Enzo będzie mógł "zamieni się w rogu" tak pomoc drogowa, jak Formuły dzięki samochodowych w pomoc drogowa warszawa części z faktu, że droga ciągłego maszyna Pomoc drogowa Kraków uświetni tyle docisku jak F1 konkurenta. Z tego co słyszałem do tej pory, wymiana Enzo będzie pochwalić się ponad 800 koni mechanicznych z kombinacji silnika V12 i HY-KERS systemu.

Już słyszałem ciekawe ciekawostki na temat nowego urządzenia, w tym fakt, że każdy model przyjdzie z siedzenia kierowcy dostosowanie dokonywanych dla kupującego. Ferrari mówi, że możemy również spodziewać się szybszego sprintu 0-120 mph niż stary Enzo z 40 procent mniej emisji. Stay tuned dla żywych zdjęć z 2013 Geneva Motor Show.

UPDATE: Po niektóre patrząc na niego, Ferrari wydaje się nie mają oficjalnego konta Instagram, lub przynajmniej nie wymienia jeden obok swoich innych oficjalnych rachunków społecznych. Jesteśmy umysłu teraz, że to, co pojawiło się na tym Instragram nie jest pomoc drogowa od pyska konia.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s