Bentley Flying Spur dokucza nowy przed debiutem w Genewie

Bentley Flying Spur dokucza nowy przed debiutem w GenewieBentley Flying Spur dokucza nowy przed debiutem w Genewie

Ostatni raz widzieliśmy 2014 Bentley Continental Flying Spur z badań, tylko nasze pytania na temat nowego samochodu uznać jego tył stylizacji i wheBentley Flying Spur dokucza nowy przed debiutem w Genewien samochód będzie debiut. Więc teraz wiemy na pewno, że Warszawa samochód zostanie zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Genewie, a my także coraz lepszy pomysł, co samochód będzie wyglądać dzięki Bentley uwalniających krótki film zwiastuna.

Bentley dokucza New Flying Sp'text-align:center;Bentley Flying Spur dokucza nowy przed debiutem w Genewie

ur przed Pomoc drogowa Kraków debiutem w Genewie "title pomoc drogowa warszawa =" Bentley Flying Spur dokucza nowy przed debiutem w Genewie ">

Najłatwiejszy w miejscu szczegół, który widzimy w tym filmie Latającego Spur jest poziome tylne światła samochodu – pierwsze takie na Bentley od 1990. Widzimy również, że hiper-luksusowy sedan otrzyma więcej squared-off przód niż jego odpowiednik GT Continental. Ale, z tego co wiemy, to otrzyma podobnie rozplanowane wnętrze, w tym trójramienną kierownicę.

Przewiń w Katowice dół, aby obejrzeć film, a my także przypisane do jednego zdania prasową, w której Bentley obiecuje ujawnić więcej szczegółów na temat samochodu, na 20 lutego.