Europa coraz specjalną Mercedes-Benz CLA Edition 1

W zeszłym tygodniu, kiedy widzieliśmy wyciekły zamawiania przewodnika na 2014 Mercedes-Benz Klasy CLA, jeden szczególny Warszawa obraz złapać nasze oko widać wnętrze nowego sedana z neonowym paskiem żółty na siedzeniach i Katowice haftu żółtego w całej kabinie. Jak się okazuje, będzie to część limitowanej edycji Pomoc drogowa Kraków modelu o nazwie Edition 1, o którym właśnie Mercedes-Benz wydał pewne informacje.

Zazwyczaj automakers poczekać w pojeździe życia do wprowadzenia specjalnych modeli, takich jak to, ale Edition 1 będzie dostępny w prawo z bramy do pierwszych 12 miesięcy CLA-Klasa jest na sprzedaż. 2014 CLA-Class Edition 1 obejmuje bardziej agresywny pakiet AMG Sport dodając stylu blendy i koła, reflektory bi-ksenonowe i obniżone zawieszenie, będzie on oferowany tylko w pięciu kolorach – niestety, Northern Lights Fioletowy nie jest jednym z nich.

Poza jasnymi żółtymi akcentami kabin, Edition 1 otrzyma sportowe fotele owinięte w skóry i mikrofibry, Sportowy, płaskodennych kierownicy owinięte skórą nappa i prawdziwe wykończeniem aluminium na desce rozdzielczej.

Bez wzmianki o USA, jesteśmy tylko w lewo, aby wyobrazić sobie, że ten samochód nie będzie przybywających na naszych brzegach, ale klienci w Europie z pewnością będzie w stanie pomoc drogowa warszawa cieszyć się średnią stylistyka i wnętrze funkowe w cenach od 35.402 euro do 43.940 euro.

Przewiń w dół, aby uzyskać więcej informacji na temat Euro-spec Edition 1, w tym dane o osiągach dla wszystkich czterech dostępnych silników.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s