300-HP 2013 Audi S3 Sportback nieopakowanych

Geneva Motor Show
Geneva Motor Show
Geneva Motor Show
Geneva Motor Show
Geneva Motor Show
Geneva Motor Show
Geneva Motor Show
Geneva Motor Show
Geneva Motor Show

Nie chcąc pozwolić Volkswagen posiadają wszystkie Warszawa zabawy z jego GTI i Golf R, Audi ponownym jego pięciodrzwiowy Sportback S3 o mocy raczej potworny. Ruszył oficjalny odsłonić tegorocznego Salonu Samochodowego w Genewie, nowa S3 rolkach z 300-konny, 280-pound-feet torque turbodoładowany 2,0-litrowy silnik Pomoc drogowa Kraków TFSI pod maską. Czterocylindrowa jednostka napędowa jest wystarczająco silny, aby wpakować Sportback do 62 kilometrów na godzinę w zaledwie 5,0 sekundy, gdy podłączony do opcjonalnej skrzyni biegów S-Tronic, lub 5,5 sekundy z tradycyjną skrzynią biegów. Prędkość maksymalna mówi się elektronicznie 155 mph. Prawie tak imponujące jak te osiągi są wskaźniki zużycia paliwa: S-S3 mówi się średnio 34 mil na galon.

Wszystkie modele oferują S3 Sportback Quattro napęd na wszystkie koła, jazda na sport-nastrojone zawieszenie nastawione na niższe wysokości jazdy (około jednego cala) w porównaniu do standardowego Audi A3. 18-calowe koła z oponami 225-section to standardowe wyposażenie oraz 13.39-calowe hamulce z przodu powinna zaoferować poważne zdolności hamowania.

Audi zrobił dużo pracy wydalaniem funtów tego najnowsze MQB-Architecture S3, jak również. Samochód ma masę około 3.186 krawężniku funtów, lub niektóre 154 funtów mniej niż poprzednika. 11 z tych funtów wycięto poprzez ciężar oszczędności środków w silnik 2,0-litra.

Ostatnie S3 generacji nigdy nie został wysłany do USA na sprzedaż, i Audi Katowice dał nam żadnych wskazówek jak dotąd, że ten będzie. Będziemy oczekiwać zmusić firmę do odpowiedzi, że gdy pomoc drogowa warszawa widzimy rolkę Sportback S3 na scenie w Genewie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s