Mercedes-Benz AMG A45 pokazuje się walczyć najgorętsze włazy [W / film]

Nieprzypadkowo Fun. W tym samym dniu, że Audi zapowiada odsłonięcie nowej S3 Sportback na Geneva Motor Show, Mercedes-Benz kradnie w centrum uwagi, potwierdzając, że całkowicie nowy A45 AMG otrzyma również swój oficjalny debiut na początku przyszłego miesiąca. Zaczynając życie jako entry-level hatchback-Class, AMG A45 pobiera pełne leczenie AMG, który obejmuje liczne działania, obsługi i stylizacji uaktualnień.

Pod maską siedzi AMG-tuned 2,0-litrowy turbodoładowany I4 oddychania za pomocą systemu wydechowego bez pomocy pięciodrzwiowej warzywa i 360 KM i 332 funta-feet torque.

Ten silnik jest połączony z siedmiu prędkości AMG z podwójnym sprzęgłem i moc jest przesyłana do ziemi za pomocą 4MATIC napęd na wszystkie koła. Mercedes-Benz mówi, że A45 AMG będzie w stanie przyspieszyć od 0-60 mil na godzinę w niecałe 4,5 sekundy i osiągnie prędkość maksymalną 155 mph, w ziemi gorących luków nie dostać dużo lepszy niż że. Dla zwiększenia wydajności i obsługi, AMG retuned zawieszenie A-klasa "i systemy sterowania wyposażone A45 z trójstopniowym systemem kontroli stabilności, który jest specyficzny Pomoc drogowa Kraków dla tego samochodu.

Nieoczekiwanie, stylistyka nadwozia z A-klasa była już wystarczająco sportowy, że nowy model nie otrzymuje zbyt wiele zmian, aby Warszawa stać A45 AMG. Największe zmiany obejmują czarne akcenty spoiler podbródek, progom i czapki lustrzane, czarne felgi z czerwoną farbą zacisków hamulcowych i prostokątnych dwa wyloty spalin. Wewnątrz, nie bierze wyszkolonego oka Katowice dostrzec różnice.

Płaskodenne kierownica sport i liczne czerwone akcenty w kabinie (! Tym pasy bezpieczeństwa) naprawdę pomóc, aby ta AMG wnętrze wyróżnia; pasażerowie otrzymają również przednie fotele sportowe, które wydają się być więcej niż wsparcie wystarczy nawet najbardziej uduchowionych warunkach jazdy.

A45 AMG trafi do sprzedaży w czerwcu dla niemieckich klientów, ale North American dostępność nie zostały jeszcze ogłoszone.

Przewiń w dół na kilka filmów (w tym wspaniałym dźwiękiem silnika!) I pełnego prasowego z wszystkich szczegółów dotyczących nowego A45 AMG. Ruszać się i pomoc drogowa warszawa będziemy musieli na żywo obrazów i wrażenia ze Szwajcarii dla Ciebie w ciągu zaledwie kilku tygodni.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s