2015 Mazda3 pokazuje jego kształt

Mazdy nowy język designu pomoc drogowa warszawa Kodo jest pomoc drogowa rozłożone automaker w całym składzie, sądząc po tych szpieg grankulki nowej generacji Mazdy3, które pokazują kilka bardzo znanych wskazówki stylizacji. Bez względu na to, jesteśmy pod wrażeniem tego Katowice, co Mazda zrobiła na CX-5 crossover i Mazda6 sedan w zakresie projektowania, a my jesteśmy szczęśliwi widząc segmencie C hatchback wodowania smile-for-a-mile projektowania Nagare.

Nie jest jasne, jaki rodzaj architektury znajduje się poniżej nowej Mazdy3 – nasi strzelcy szpiegowskich wynika, że samochód może Warszawa być po prostu za pomocą mocno masować wersji platformy C1 Ford znalazł w obecnym samochodzie.

Nasz najlepszy Domyślam się, że jest to tak naprawdę przerobiona wersja platformy wykorzystywanej w crossovera CX-5, jednak chocked pełen ciężar oszczędzania Pomoc drogowa Kraków Skyactiv technologii. Po tym wszystkim, CX-5 gra w segmencie kompaktowych CUV, a pojazdy te są zwykle oparte na segmentu C platform. A poza tym, nie ma prawdopodobnie pewne oszczędności ekonomiczne przy pracy z nowym podwoziem – zarówno pod względem zużycia paliwa i korzyści skali.

Mimo to, nikt nie jest całkowicie pewien, co znajduje się pod całym tym papierze czarno-białym w tej chwili.

Nowa Mazda3 jest ukierunkowane na przyjazd na 2015 rok modelu, co oznacza, mogliśmy zobaczyć ostateczną debiut samochodu produkcji jeszcze w tym roku.

Oczekujemy klapę można zobaczyć tutaj zadebiutować wraz z tradycyjnym czterodrzwiowego sedana i jeśli słyszymy inaczej, nie mamy wątpliwości, że wersja Mazdaspeed będzie daleko w tyle.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s