Suzuki dokucza produkcji C-segmentowy zwrotnicy, to mogła zapisać je w Stanach Zjednoczonych?

Suzuki może być odwrotu (pośród kwitnących sprzedaży) z rynku amerykańskiego, ale jej wysiłki na rzecz Woo europejskich nabywców są nadal silne. Świadek jako dowód te zagadkowe obrazy teaser automaker nowego crossovera segmentu C, który planuje odsłonić na Geneva Motor Show w przyszłym miesiącu.

Do pomoc drogowa warszawa momentu oficjalnego debiutu, mamy zaledwie kilka typu Katowice dane do zgłoszenia o nadchodzącej Suzuki. Powiedziano nam, i widać, że samochód został na wzór S-Cross samochód koncepcyjny z 2012 Paris Motor Show. Sporo tłumaczenia działo się jednak z samochodu to do formy produkcji, jak widzimy, że zamiatanie szklarnia S-Cross został porzuciła na rzecz tradycyjnej konfiguracji kolumnowym, duże diody zostały przeniesione z dolnej frontowej powięzi do na reflektorach, a kratka jest teraz o wiele bardziej zgodne Warszawa z resztą asortymentu Suzuki.

Zwrotnica jest jeszcze pomalowane lekko froggish cieniu zieleni, chociaż, tak niesamowitość nie został całkowicie dorabia się.

Jesteśmy również poinformował, że nowa oferta z segmentu C będzie dostępny na cztery koła napędowego Powertrain i jeden z największych obszarów bagażników w tym segmencie. Wszystko to oddziałuje na nas jako dobrych rzeczy, ale my wciąż nie jest Pomoc drogowa Kraków przekonana, że ten bezimienny uczestnik toczyłoby Japonka automaker się fortuny w Ameryce Północnej – nawet jeżeli byłoby to udział w jednej z branży najszybciej rozwijających się segmentów.

Zapraszam do zapoznania się krótkie zwolnienie Suzuki prasowej poniżej i spojrzeć na zdjęcia przed spekulacje dla siebie w komentarzach.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s