Bentley SUV podano zielone światło przez VW pokładzie

Bentley SUV podano zielone światło przez VW pokładzieBentley SUV podano zielone światło przez VW pokładzie

&

quot;Będą, nie będą one" saga nad planami SUV Bentley'a wydaje się wreszcie Warszawa skończy. Będą. To według niemieckiej gazety Handelsblatt Pomoc drogowa Kraków biznesu, który donosi, że kontrowersyjny SUV zostanie wybudowany po otrzymaniu zielonego światła od zarządu Volkswagena.
Bentley SUV podano zielone światło przez VW pokładzie

Znany Bentley SUV podano zielone światło przez VW pokładziewewnętrznie jako "Sokoła", wciąż nienazwane Bentley SUV będzie się opierać na EXP 9 Concept, która otrzymała szalenie mieszane recenzje na swoim 2012 Geneva Motor Show odsłonięcia.

Ponieważ exp 9 w odsłonięciu, były stały strumień przecieków i plotek sugerujących, że pogrubienie twarzy pojazd otrzyma przeprojektowanie przed wyjazdem do produkcji, ale nie jest jasne, w jaki sposób różne Katowice końcowe pojazd będzie wyglądać.

Według Automotive News, Bentley jest sama zastopowanie potwierdzający zielone światło raport, choć przyznaje, że perspektywy SUV produkcja wydaje się "bardzo pozytywne". Produkcja prawdopodobnie będzie mieć miejsce na Słowacji w fabryce należącej do Volkswagena dominującej.

Postrzegane jako kluczowy element planu Bentley, aby rozwinąć swoją sprzedaż, SUV spodziewana jest w ciągu trzech lat, w ramach V8 i ewentualnie W12 moc, podobnie jak marki głośności GT zakresie kontynentalnym. Powiedział, aby uruchomić kosztem niektórych 200.000 euro – ponad 270.000 dolarów USA – Bentley będzie patrzeć w dół pomoc drogowa zatłoczonym segmencie pojazdów użytkowych luksusowych, biorąc na przybyszów jak Maserati Levante i jako-jeszcze nienazwanego Lamborghini SUV wraz z stalwarts segmentu jak ziemia Rover i pomoc drogowa warszawa Porsche Cayenne.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s